Kiss, marry, tråkke på Lego?


Kiss, marry, tråkke på Lego?

Etter å ha kjempet deg gjennom uken fortjener du å lene deg tilbake. Samtidig kan du kose deg med en runde «Kiss, marry, tråkke på Lego»! Altså en liiitt snillere variant av «Fuck, marry, kill», hvis du kjenner til den. Reglene er enkle: Du får utdelt tre forskjellige kjendis-alternativer. Så må du avgjøre hvem du vil kysse, hvem du vil gifte deg med, og hvem du vil at skal tråkke på Lego – aka den ultimate smerte. Let’s go! Vi starter med kjendiscrush fra Disney Miley Cyrus – Selena Gomez – Demi Lovato Miley Cyrus, Selena Gomez og Demi Lovato (Instagram/mileycyrus, selenagomez, ddlovato) Miley Cyrus:KissMarryLegoVote Selena Gomez:KissMarryLegoVote Demi Lovato:KissMarryLegoVote Zac Efron – Nick Jonas – Dylan Sprouse Zac Efron, Nick Jonas og Dylan Sprouse (Instagram/zackefron, nickjonas, entertainmenttonight) Zac Efron?:KissMarryLegoVote Nick Jonas:KissMarryLegoVote Dylan Sprouse:KissMarryLegoVote Legender Leonardo DiCaprio – Brad Pitt – Johnny Depp De tre vakre musketerer: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt og Johnny Depp! (Instagram/leonardodicaprio_1110, bradpittofficial, johnnydeppofficial) Leonardo DiCaprio:KissMarryLegoVote Brad Pitt:KissMarryLegoVote Johnny Depp:KissMarryLegoVote Angelina Jolie – Julia Roberts – Anne Hathaway Tre vakre skuespillere: Angelina Jolie, Julia Roberts og Anne Hathaway (Instagram/mellifluos.sss, italy_top_fashion, goddess.womenn) Angelina Jolie:KissMarryLegoVote Julia Roberts:KissMarryLegoVote Anne Hathaway:KissMarryLegoVote Norske gladlakser Stian Blipp – Andreas Haukeland alias TIX – Stian «Staysman» Thorbjørnsen Stian Blipp, Andreas «TIX» Haukeland og Stian «Staysman» Thorbjørnsen (Instagram/ stianblipp, tixmusic, staysman) Stian Blipp:KissMarryLegoVote Andreas HaukelandKissMarryLegoVote Stian ThorbjørnsenKissMarryLegoVote Else Kåss Furuseth – Cecilie Steinmann Neess alias Cess – Maria Stavang alias Piateed Else Kåss Furuseth, Cecilie Steinmann Neess og Maria «Piateed» Stavang (Instagram/ kaasolini, tv2sumo, latteroslo) Else Kåss Furuseth:KissMarryLegoVote Cecilie Steinmann Neess:KissMarryLegoVote Maria Stavang:KissMarryLegoVote Norsk bakgrunnsbilde-materiale på låst skjerm Herman Flesvig – Kyrre Gørvell-Dahll alias Kygo – Unge Ferrari Herman Flesvig, Kygo og Unge Ferrari (Instagram/ hermanflesvig, kygomusic, ungeferrari) Herman Flesvig:KissMarryLegoVote Kygo:KissMarryLegoVote Unge Ferrari:KissMarryLegoVote Marte Bratberg – Jenny Skavlan – Anne Rimmen Marte Bratberg, Jenny Skavlan og Anne Rimmen (Instagram/ martebratberg, jennyskavlan, annerimmen) Marte Bratberg:KissMarry LegoVote Jenny SkavlanKissMarryLegoVote Anne Rimmen:KissMarryLegoVote Rapstjerner Travis Scott – A$AP Rocky – Kendrick Lamar Travis Scott, A$AP Rocky og Kendrick Lamar (Instagram/travisscott, asaprocky, kendricklamar) Travis Scott:KissMarryLegoVote ASAP RockyKissMarryLegoVote Kendrick Lamar:KissMarryLegoVote Cardi B – Megan Thee Stallion – Nicki Minaj Rap-dronningene Cardi B, Megan Thee Stallion og Nicki Minaj (Instagram/ iamcardib,megantheestallion, nickiminaj) Cardi B:KissMarryLegoVote Megan Thee Stallion:KissMarryLegoVote Nicki Minaj:KissMarryLegoVote EXIT– drittsekker William (Pål Sverre Hagen) – Henrik (Tobias Santelmann) – Adam (Simon J. Berger) Karakterene William, Henrik og Adam fra Exit (NRK) WilliamKissMarryLegoVote Henrik:KissMarryLegoVote Adam:KissMarryLegoVote Kardashians Kim Kardashian West – Kourtney Kardashian – Khloé Kardashian De eldste Kardashian-søstrene Kourtney, Kim og Khloé! (Instagram/ Kimkardashian) Kourtney Kardashian:KissMarryLegoVote Kim Kardashian West:KissMarryLegoVote Khloé Kardashian:KissMarryLegoVote Norske idrettsstjerner Johannes Høsflot Klæbo – Viktor Hovland – Karsten Warholm Tre idrettsstjerner (Instagram/ johanneshk, viktor_hovland, kwarholm) Johannes Høsflot Klæbo:KissMarryLegoVote Viktor Hovland:KissMarry LegoVote Karsten Warholm:KissMarryLegoVote God helg <3 Se også: Her er 16 gode dilemmaer The post Kiss, marry, tråkke på Lego?